Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Dakota
Den Haag
Podium Boxtel
Boxtel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
De Weijer
Boxmeer
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Markant Uden
Uden
00:00
Dok6
Panningen
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Leest
Waalwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Dok6
Panningen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Rietveld Theater
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Idea
Soest
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Markant Uden
Uden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
Jan van Besouw
Goirle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Hengelo
Hengelo
zaterdag 03 november 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Singer Theater, Laren
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
zondag 04 november 2018
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 05 november 2018
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 06 november 2018
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Dood The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Leonard Bernstein / Toine Sporken - Luistervinken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
woensdag 07 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Dakota, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Podium Boxtel, Boxtel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst
De Weijer, Boxmeer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Fulcotheater, IJsselstein
Jan Beuving - Rotatie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Markant Uden, Uden
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
Jeroen Leenders
Grenswerk, Venlo
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Leest, Waalwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marco Lopes - Moedt
Dok6, Panningen
Matroesjka - Brainwash
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Rietveld Theater, Delft
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yentl en de Boer - Magie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
donderdag 08 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Idea, Soest
Arie & Silvester - Wie?!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Lindenberg Theater, Nijmegen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kom, Nieuwegein
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften
Markant Uden, Uden
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Matroesjka - Brainwash
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Ik beloof niks
Jan van Besouw, Goirle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo