Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Flint
Amersfoort
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Leest
Waalwijk
Flint
Amersfoort
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater De Kik
Elst
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cultura
Ede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Meerpaal
Dronten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
maandag 02 maart 2020
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Marcel Hensema - Alles in de Hens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 03 maart 2020
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Zaantheater, Zaandam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Debby Petter - De liefde voorbij
Orpheus, Apeldoorn
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schuur, Haarlem
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 04 maart 2020
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jeremy Ferrari
Koninklijk Circus, Brussel
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Meerpaal, Dronten
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Best of... Ton Kas
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schaffelaartheater, Barneveld
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schattelijn, Geertruidenberg
donderdag 05 maart 2020
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Hoftheater, Raalte
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Kik, Elst
20:00
Tony Woods
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Verte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
René van Meurs - Hunkert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Let's make comedy
Cultura, Ede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Een halfje purper - Frans Mulder en Diederick Ensink - Brieven aan mij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daan Boom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cabarestafette
De Meerpaal, Dronten
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Poorterij, Zaltbommel