Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Lakei
Helmond
Theater De Kolk
Assen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Mythe
Goes
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
BREStheater
Brielle
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Bon theater
Medemblik
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Zinin
Nijverdal
Agnietenhof
Tiel
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Deurne
Deurne
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Het Front
Vroomshoop
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
donderdag 11 november 2010
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Amar
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 12 november 2010
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Speelman & Speelman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Night of Comedy - News of Comedy
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn
Lakei, Helmond
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater De Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Aan de Slinger, Houten
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Mythe, Goes
Harry Glotzbach - El Niño
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
20:15
AKF met Finalistentour
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
zaterdag 13 november 2010
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
20:30
Ronald Snijders - verkeerde benen
Theater de Tobbe, Voorburg
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Martin Simek
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Bon theater, Medemblik
Harry Glotzbach - El Niño
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
zondag 14 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 15 november 2010
20:15
Sara Kroos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ivo & Friends - Time-Out!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 16 november 2010
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Kommil Foo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Femmage
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
woensdag 17 november 2010
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sjaak Bral met Vaarwel 2010 / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Marijke Boon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Zinin, Nijverdal
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Agnietenhof, Tiel
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
donderdag 18 november 2010
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
De Meenthe, Steenwijk
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
C.C. Deurne, Deurne
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
Maz Jobrani - Brown and Friendly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Joep Onderdelinden - Nat
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Javier Guzman
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Gili
MIDI Tilburg, Tilburg
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Daniël Samkalden
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Alex Agnew - More Human Than Human
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 19 november 2010
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Paulien Cornelisse
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Maz Jobrani - Brown and Friendly
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Lambert-Jan Koops
Het Front, Vroomshoop
Joep Onderdelinden - Nat
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Harry Glotzbach - El Niño
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Geen Familie
Werftheater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 20 november 2010
20:00
Willem Vermandere & Johan Verminnen - Vlaanderen B
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Agnietenhof, Tiel
20:30
Ronald Smink
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kees van Amstel / Rob Urgert
Theater de Tobbe, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
20:30
Geen Familie
Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Carolien Borgers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 21 november 2010
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 22 november 2010
20:15
Maarten van Roozendaal - Zonder Vrienden
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 23 november 2010
20:15
Sara Kroos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Agnew - More Human Than Human
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
woensdag 24 november 2010
20:15
Sara Kroos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Kommil Foo
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Jorrit Rogaar
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Bijbabbelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss