Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
DeMess
Naarden
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Druten
Druten
Cultura
Ede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Lochem
Lochem
Koningshof
Maassluis
De Muse
Malden
De Klif
Nijmegen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Studio de Bakkerij
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Gryphus
Vierlingsbeek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theaterpand Weesp
Weesp
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Het Klooster
Woerden
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Het Musiater
Zevenaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Chassé Theater
Breda
Theater Koningsduin
Castricum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
donderdag 01 november 2018
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Junushoff Theater, Wageningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Figi Theater, Zeist
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 02 november 2018
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Beuving - Rotatie
Kennemer Theater, Beverwijk
Matroesjka - Brainwash
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Fransche School Culemborg, Culemborg
Patrick Laureij
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Omval, Diemen
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cultura, Ede
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
De Partizanen - Het leven an sich
Theater 't Pand, Gorinchem
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Tuin, Leusden
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Lochem, Lochem
Nathalie Baartman - Breek
Koningshof, Maassluis
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Muse, Malden
Kirsten van Teijn - Nobel
De Klif, Nijmegen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Winsinghhof, Roden
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater De Musketon, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
van Beresteyn, Veendam
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Gryphus, Vierlingsbeek
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Anne-Marie Jung - Ram
Theaterpand Weesp, Weesp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Louise Korthals - Alles is er
Het Klooster, Woerden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Poorterij, Zaltbommel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Musiater, Zevenaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 03 november 2018
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tartuffe - Een zwarte komedie door Toneelgroep Graficus
Gigant, Apeldoorn
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schaffelaartheater, Barneveld
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Johan Goossens - Vlam
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Koningsduin, Castricum
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hofpoort, Coevorden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Bouwkunde, Deventer