Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Het Musiater
Zevenaar
Luctor et Emergo
Rilland
De Maagd
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theaterpand Weesp
Weesp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Kampanje
Den Helder
Posthuis Theater
Heerenveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Podium Boxtel
Boxtel
Theater de Speeldoos
Baarn
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Kom
Nieuwegein
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultuurschuur
Monster
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Idea
Soest
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Leest
Waalwijk
ATLAS Theater
Emmen
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Vorstin
Hilversum
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Storm
Winterswijk
De Kattendans
Bergeijk
De Speeldoos
Vught
dinsdag 11 december 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Purper - Purper's Passie
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
woensdag 12 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - Het leven an sich
Theaterpand Weesp, Weesp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Willem, Papendrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan de Schie, Schiedam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Venray, Venray
Thomas Acda - Motel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
20:30
Anne-Marie Jung - Ram
Markant Uden, Uden
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 13 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Jan van Besouw, Goirle
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kampanje, Den Helder
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Posthuis Theater, Heerenveen
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Ploeg - Ultimatum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne-Marie Jung - Ram
Orpheus, Apeldoorn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Arie & Silvester - Wie?!
Leidse Schouwburg, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Podium Boxtel, Boxtel
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Bovengrens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Cultuurschuur, Monster
Matroesjka - Brainwash
Deventer Schouwburg, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Idea, Soest
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
ATLAS Theater, Emmen
Thomas Acda - Motel
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Martijn Kardol - Bang
Markant Uden, Uden
20:00
Funny Talents - 3x cabaret op een avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 14 december 2018
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Speeldoos, Vught