Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
De Speeldoos
Vught
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
21:00
Atak
Enschede
Agnietenhof
Tiel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Scheldetheater
Terneuzen
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Vredenburg
Utrecht
20:30
Vredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
De Pit
Terneuzen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
AFAS Circustheater
Scheveningen
Wilminktheater
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
AFAS Circustheater
Scheveningen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Veste
Delft
donderdag 23 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Fulcotheater, IJsselstein
Footloose
Flint, Amersfoort
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Speeldoos, Vught
Leon van der Zanden - Cola
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
De Kattendans, Bergeijk
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
21:00
Chris van der Ende / Tricky Rick / Steven Stol / Jeffrey Spalburg
Atak, Enschede
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 24 april 2009
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Los
Theater De Willem, Papendrecht
Jochem Myjer
Theater De Veste, Delft
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Amar en Rachid - Comedians Night
Theater aan de Schie, Schiedam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jochem Myjer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ellen Dikker - Toendra
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jörgen Raymann - Familyman
Scheldetheater, Terneuzen
Sjaak
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Wouter Deprez - Eelt
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Pieter Derks - Waan
Meervaart, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Footloose
Flint, Amersfoort
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 25 april 2009
Wouter Deprez - Eelt
Zaantheater, Zaandam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Vredenburg, Utrecht
20:30
Veldhuis & Kemper
Vredenburg, Utrecht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jeroen Bouwhuis
Theater de Tobbe, Voorburg
Lenette van Dongen - Nikè
Theater de Kampanje, Den Helder
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ellen Dikker - Toendra
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Los
Posttheater, Arnhem
Silvester Zwaneveld
Meervaart, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Raoul Bakker - Put your money where your mouth is
Catharinakapel, Harderwijk
Claudia de Breij - iClaudia
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Waan
Agora Theater Druten, Druten
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
zondag 26 april 2009
Pieter Derks - Waan
Theater De Omval, Diemen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Puur Gelul: Boozy / Jim Speelmans / Renske de Gree
Patronaat, Haarlem
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Flint, Amersfoort
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 27 april 2009
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:30
Renee van Bavel
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 28 april 2009
Lenette van Dongen - Nikè
Wilminktheater, Enschede
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater de Bussel, Oosterhout
Cabarestafette
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Venray, Venray
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Voor De Grap
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
woensdag 29 april 2009
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Guido Weijers - AXESTOS
Theaterhotel Almelo, Almelo
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kommil Foo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Veste, Delft