Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Hofman
Utrecht
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Hofman
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Idea
Soest
Cpunt Theater
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater De Kik
Elst
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Boom Chicago
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Hofman
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Klooster
Woerden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Podium Neede
Neede
20:15
de Berchplaets
Berghem
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Boerderij
Huizen
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg de Lawei
Drachten
dinsdag 30 juli 2019
Celeste Barber
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 03 augustus 2019
20:30
Rayen Panday / Yunus Aktas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 10 augustus 2019
20:30
George & Eran Worden Racisten
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
woensdag 14 augustus 2019
20:00
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
zaterdag 17 augustus 2019
20:30
Spijkers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
dinsdag 27 augustus 2019
20:30
Comedaytrain / Jan Jaap van der Wal / Johan Goossens / Sanne Wallis de
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
woensdag 28 augustus 2019
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met o.a. Peter Pannekoek
Hofman, Utrecht
zaterdag 31 augustus 2019
Alex Ploeg / Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 02 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Comedy Night gepresenteerd door Comedytrain
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
dinsdag 03 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 04 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
donderdag 05 september 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sara Kroos - Verte
Theater Idea, Soest
vrijdag 06 september 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sara Kroos - Verte
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 07 september 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Kik, Elst
20:00
Kaj Gorgels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zondag 08 september 2019
Eric Andre
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 09 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
dinsdag 10 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 11 september 2019
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Freek de Jonge - De Canon
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
donderdag 12 september 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Verte
Het Klooster, Woerden
John Cleese
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Freek de Jonge - De Canon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 13 september 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
John Cleese
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Freek de Jonge - De Canon
Theater De Veste, Delft
zaterdag 14 september 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Verte
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Klooster, Woerden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater 't Pand, Gorinchem
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:30
Helligen Hendrik - Helligen Hendrik - Oald Zeer
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Freek de Jonge - De Canon
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Stacey Esajas - SOEP!
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
de Berchplaets, Berghem
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Drommedaris, Enkhuizen
zondag 15 september 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Wesopa Weesp, Weesp
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Wesopa Weesp, Weesp
maandag 16 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 17 september 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Omval, Diemen
woensdag 18 september 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Idea, Soest
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Werftheater, Utrecht
20:00
Brigitte Kaandorp
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
donderdag 19 september 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Pas, Heesch
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Boerderij, Huizen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Werftheater, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Urbanus
Dok6, Panningen
20:00
Brigitte Kaandorp
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Best of... Ton Kas
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Schattelijn, Geertruidenberg
vrijdag 20 september 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sara Kroos - Verte
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg de Lawei, Drachten