Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Volckaert Theater
Dongen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Schuurkerk
Maassluis
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Zinin
Nijverdal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Nova
Wetteren
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
De Reehorst
Ede
C.C. Strombeek
Grimbergen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
Den Dullaert
Hulst
20:00
LAKtheater
Leiden
Koningshof
Maassluis
Bon theater
Medemblik
't Getouw
Mol
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Het Plein
Ridderkerk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
De Horst
Venhorst
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Veste
Delft
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Parktheater
Eindhoven
woensdag 18 november 2009
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Munttheater, Weert
Ronald Goedemondt - Dedication
Zaantheater, Zaandam
donderdag 19 november 2009
Eric van Sauers - Ridder
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Speeldoos, Baarn
De Nieuwe Snaar
Theater De Veste, Delft
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Diligentia, Den Haag
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Toegift, Den Hoorn
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Voor De Grap
Volckaert Theater, Dongen
Ronald Goedemondt - Dedication
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ronald Goedemondt - Dedication (Reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Harderwijk, Harderwijk
Javier Guzman - Por Dios
Posthuis Theater, Heerenveen
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Sanne Wallis de Vries
Leidse Schouwburg, Leiden
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater Schuurkerk, Maassluis
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Speelman & Speelman - Thuis
Theater Zinin, Nijverdal
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Geen Daden maar Woorden café
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Markant Uden, Uden
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Schudden - Ruis
Theater De Storm, Winterswijk
Hete vrede
Het Klooster, Woerden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Samba Schutte, Je Maintiendrai
C.C. Zundert, Zundert
vrijdag 20 november 2009
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends
Posttheater, Arnhem
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schaffelaartheater, Barneveld
Freek de Jonge
De Kattendans, Bergeijk
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Micha Wertheim - Voor De Grap
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Deventer Schouwburg, Deventer
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Bouwkunde, Deventer
Kristel Zweers - Ruig
C.C. De Herbakker, Eeklo
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Arie Koomen
Fulcotheater, IJsselstein
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Muze, Noordwijk
Leon van der Zanden - Cola
Fidei et Arti, Oudenbosch
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Mylou Frencken - Uit bed
Theater Walhalla, Rotterdam
Schudden - Ruis
Theater Idea, Soest
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Nova, Wetteren
zaterdag 21 november 2009
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
BREStheater, Brielle
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Kampanje, Den Helder
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reehorst, Ede
Ronald Goedemondt - Dedication
C.C. Strombeek, Grimbergen
Speelman & Speelman - Thuis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater Aan de Slinger, Houten
Roué Verveer - Mans Genoeg
Den Dullaert, Hulst
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
LAKtheater, Leiden
Onno Innemee - De Spooktrein
Koningshof, Maassluis
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Bon theater, Medemblik
Kristel Zweers - Ruig
't Getouw, Mol
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Het Plein, Ridderkerk
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arie Koomen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Micha voor de grap
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Schudden - Ruis
van Beresteyn, Veendam
Leon van der Zanden - Cola
De Horst, Venhorst
20:30
Theo Nijland
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Toneelgroep Oni
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zondag 22 november 2009
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Schattelijn, Geertruidenberg
Theo Maassen - Zonder Pardon
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
Seth Gaaikema
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
maandag 23 november 2009
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven