Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Dok6
Panningen
De Meerpaal
Dronten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Flint
Amersfoort
20:15
Cultura
Ede
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Munttheater
Weert
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
S.C.C. De Enck
Oirschot
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Kampanje
Den Helder
De Molenberg
Delfzijl
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Parktheater
Eindhoven
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Singer Theater
Laren
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Figi Theater
Zeist
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Weverij
Zierikzee
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Singer Theater
Laren
Posttheater
Arnhem
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
Het Kielzog
Hoogezand
zaterdag 23 februari 2019
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Carrousel, Ommen
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Yentl en de Boer - Magie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Dok6, Panningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
zondag 24 februari 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 25 februari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Comedytrain on tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 26 februari 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Flint, Amersfoort
20:15
Micha Wertheim - Voor alle duidelijkheid
Cultura, Ede
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Munttheater, Weert
Richard Groenendijk - Om Alles!
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
woensdag 27 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
De Meenthe, Steenwijk
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Speelhuis, Helmond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Dang Boy - We gaan gaan gaan
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
20:30
Javier Guzman try-out
Theater Concordia, Enschede
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Enck, Oirschot
Richard Groenendijk - Om Alles!
van Beresteyn, Veendam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
donderdag 28 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Winsinghhof, Roden
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Junushoff Theater, Wageningen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Meenthe, Steenwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Sneek, Sneek
Louise Korthals - Alles is er
Cpunt Theater, Hoofddorp
Maartje & Kine - Vibrato
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Harmonie, Leeuwarden
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Singer Theater, Laren
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Storm, Winterswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Figi Theater, Zeist
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Weverij, Zierikzee
Yentl en de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 01 maart 2019
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Singer Theater, Laren
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posttheater, Arnhem
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Willem, Enschede
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
van Beresteyn, Veendam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Het Kielzog, Hoogezand