Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Agnietenhof
Tiel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Munttheater
Weert
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
20:15
Cultura
Ede
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Enck
Oirschot
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater Sneek
Sneek
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Figi Theater
Zeist
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Weverij
Zierikzee
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
zaterdag 23 februari 2019
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Agnietenhof, Tiel
zondag 24 februari 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 25 februari 2019
20:00
Comedytrain on tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Meenthe, Steenwijk
dinsdag 26 februari 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning van de dieren
Flint, Amersfoort
20:15
Micha Wertheim - Voor alle duidelijkheid
Cultura, Ede
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
woensdag 27 februari 2019
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Richard Groenendijk - Om Alles!
van Beresteyn, Veendam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Veste, Delft
Thomas Acda - Motel
Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Javier Guzman try-out
Theater Concordia, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Enck, Oirschot
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Dang Boy - We gaan gaan gaan
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Diligentia, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
De Meenthe, Steenwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 28 februari 2019
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Sneek, Sneek
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Winsinghhof, Roden
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Singer Theater, Laren
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Figi Theater, Zeist
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Weverij, Zierikzee
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Molenberg, Delfzijl
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Meenthe, Steenwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Harmonie, Leeuwarden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Yentl en de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
vrijdag 01 maart 2019
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
van Beresteyn, Veendam
Kiki Schippers - Waar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Sneek, Sneek
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Verwachting, Ritthem
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lampegiet, Veenendaal