Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Diligentia
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
15:00
Allicht
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Zaantheater
Zaandam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Lux
Nijmegen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
21:00
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cultura
Ede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
van Beresteyn
Veendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
zaterdag 12 februari 2011
20:15
Vrouw Holland
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jeroen van Merwijk
Diligentia, Den Haag
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Uit Bed
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Hans Dorrestijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Jorrit Rogaar
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Willem, Papendrecht
zondag 13 februari 2011
15:00
Theatersport: BinnensteBuiten vs ???
Allicht, Nijmegen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 14 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 15 februari 2011
20:30
Dick en Debbie - Rampen Tampen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Ocobar / Wilfried de Jong
Diligentia, Den Haag
20:30
Jandino Asporaat
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
woensdag 16 februari 2011
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Jandino Asporaat
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Schouwburg de Lawei, Drachten
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jurk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Leest, Waalwijk
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - BOHEEMS
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
donderdag 17 februari 2011
Sara Kroos - BOHEEMS
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Pieter Derks
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Fulcotheater, IJsselstein
Night of Comedy - News of Comedy
Lux, Nijmegen
20:00
Loze Kreten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Robbert Jan Proos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Joep Onderdelinden - Nat
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater de Bussel, Oosterhout
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ronald Smink
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 18 februari 2011
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Mylou Frencken
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Het Monica Da Silva Trio
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Branding (pimped)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Eric Koller
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
21:00
Comedytrain
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 19 februari 2011
20:15
Theatergroep Oeloek
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cultura, Ede
20:15
Frede
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
20:30
Vrijheid van de slechte smaak
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Seth Gaaikema met Het mooiste komt nog
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kristel Zweers - Ruig
van Beresteyn, Veendam
Joep Onderdelinden - Nat
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Zaantheater, Zaandam
zondag 20 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
20:00
Jetty Mathurin
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 21 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
dinsdag 22 februari 2011
20:00
Joep Onderdelinden - Nat
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jurk!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 23 februari 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
André Manuel Leve de man van de SVP
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Onno Innemee
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 24 februari 2011
20:30
Maandag
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter vd Hurk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk