Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater Koningsduin
Castricum
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
Munttheater
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
De Reggehof
Goor
Theater Sneek
Sneek
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Rietveld Theater
Delft
Theater aan de Schie
Schiedam
Dok6
Panningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
00:00
Dok6
Panningen
20:15
Markant Uden
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Weijer
Boxmeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Theater De Kolk
Assen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Markant Uden
Uden
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kom
Nieuwegein
zaterdag 03 november 2018
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Koningsduin, Castricum
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater De Verwachting, Ritthem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Figi Theater, Zeist
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Munttheater, Weert
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Sneek, Sneek
zondag 04 november 2018
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 05 november 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Howard Komproe - Live on stage
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 06 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Leonard Bernstein / Toine Sporken - Luistervinken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Dood The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
woensdag 07 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Yentl en de Boer - Magie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Rietveld Theater, Delft
Matroesjka - Brainwash
Theater aan de Schie, Schiedam
Marco Lopes - Moedt
Dok6, Panningen
Maartje & Kine - Vibrato
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Boerderij, Huizen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Maaspoort, Venlo
Jeroen Leenders
Grenswerk, Venlo
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Markant Uden, Uden
Jan Beuving - Rotatie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst
De Weijer, Boxmeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Podium Boxtel, Boxtel
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Dakota, Den Haag
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
donderdag 08 november 2018
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Jan van Besouw, Goirle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Matroesjka - Brainwash
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften
Markant Uden, Uden
Johan Goossens - Vlam
Theater De Winsinghhof, Roden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kom, Nieuwegein