Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:30
Zaantheater
Zaandam
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
maandag 20 mei 2019
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 21 mei 2019
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
woensdag 22 mei 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Nieuwe Kolk, Assen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Venray, Venray
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Thomas Acda - Motel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Zaantheater, Zaandam
donderdag 23 mei 2019
Dolf Jansen - Bijna
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Chassé Theater, Breda
20:30
Jamali Maddix
Comedy Club Haug, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
18:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
Theater 't Speelhuis, Helmond
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Purmaryn, Purmerend
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Willem, Papendrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Wilminktheater, Enschede
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 24 mei 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
De Maaspoort, Venlo
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Het Veur Theater, Leidschendam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:00
Jean-Marie Bigard
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Bijna
Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Finalistentour 2019 - BNNVARA Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Partizanen - Het leven an sich
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater aan het Vrijthof, Maastricht