Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Klein Theater
Dinxperlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
22:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Markant Uden
Uden
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
De Spiegeltent
Gouda
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Atak
Enschede
C.C. Achterolmen
Maaseik
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Meerpaal
Dronten
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Groene Engel
Oss
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
zaterdag 21 maart 2009
Vincent Geers - Overdaad
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Schudden - Ruis
Diligentia, Den Haag
Koller
Klein Theater, Dinxperlo
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
22:00
Comedy Train Late Night
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Markant Uden, Uden
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Parktheater, Eindhoven
Kees Torn - Einde Verhaal
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Singer Theater, Laren
Claudia de Breij - iClaudia
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Paulien Cornelisse - dagbraken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten - Veelvraat
Theater de Bussel, Oosterhout
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Hassan's Angels
Theater de Tobbe, Voorburg
Guido Weijers - Axestos
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva
Theater Peeriscoop, Gorinchem
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Footloose
Theaterhotel Almelo, Almelo
zondag 22 maart 2009
Claudia de Breij - iClaudia
Munttheater, Weert
Jörgen Raymann
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Por Dios
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
A Night of Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Footloose
Theaterhotel Almelo, Almelo
maandag 23 maart 2009
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Por Dios
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 24 maart 2009
Footloose
Agnietenhof, Tiel
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Spiegeltent, Gouda
Acda en de Munnik - Spelen
Flint, Amersfoort
Brokstukken - Rode Dwerg
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Bries
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Scheldetheater, Terneuzen
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Alex Agnew - More Human than Human
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater PePijn, Den Haag
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 25 maart 2009
Footloose
Agnietenhof, Tiel
Silvester Zwaneveld
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Arsenaal Theater, Vlissingen
Karin Bloemen - Overgang
De Meerpaal, Dronten
Brokstukken - Rode Dwerg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Acda en de Munnik - Spelen
Flint, Amersfoort
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Waan
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Dedication
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wouter Deprez - Eelt
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Comedy Explosion
Simplon, Groningen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Koller
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Theater De Veste, Delft
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 26 maart 2009
Pieter Reitsma / Harry Glotzbach / Hans Jongsma /
Atak, Enschede
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
C.C. Achterolmen, Maaseik
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kees Torn - Einde Verhaal
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Overgang
De Meerpaal, Dronten
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Acda en de Munnik - Spelen
Flint, Amersfoort
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Groene Engel, Oss
Ellen Dikker - Toendra
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Wouter Deprez - Eelt
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Vermeulen en de Rest
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Brokstukken - Rode Dwerg
Orpheus, Apeldoorn
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tracy Morgan
Paradiso, Amsterdam
20:00
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Claudia de Breij - iClaudia
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Los
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater De Boerderij, Huizen
Koller
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Bries
Theater De Leest, Waalwijk
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater Harderwijk, Harderwijk