Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Markant Uden
Uden
Spant!
Bussum
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Gooiland
Hilversum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Orpheus
Apeldoorn
C.C Warenar
Wassenaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Schouwburg Het Park
Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Weijer
Boxmeer
De Kattendans
Bergeijk
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 17 mei 2019
20:00
MK de Manvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultura, Ede
20:15
Backstage Comedytour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Markant Uden, Uden
zaterdag 18 mei 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Gooiland, Hilversum
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Harmonie, Leeuwarden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
C.C Warenar, Wassenaar
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Patrick Laureij
De Maaspoort, Venlo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs Kemperink - Bonje
Deventer Schouwburg, Deventer
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Acda - Motel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Weijer, Boxmeer
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
18:00
Els de Schepper
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Markant Uden, Uden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Parktheater, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 19 mei 2019
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Kleine Willem, Enschede
maandag 20 mei 2019
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
dinsdag 21 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Musiater, Zevenaar
Thomas Acda - Motel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 22 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
S.C.C. De Enck, Oirschot
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Nieuwe Kolk, Assen
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
donderdag 23 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam