Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
De Schakel
Gilze
De Dialoog
Ermelo
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Prinsenhof
Best
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Domijnen
Sittard
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Multifunctioneel Centrum De Zwingel
Melderslo
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Spant!
Bussum
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Theater Kulturhus
Borne
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Prinsenhof
Best
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Markant Uden
Uden
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 13 december 2019
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Urbanus
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ali B - Koorts
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
De Schakel, Gilze
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Dialoog, Ermelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
20:00
Daan Boom - De Eerste
De Cammeleur, Dongen
20:30
Hehobros
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater PePijn, Den Haag
De Patrizanen - Het leven an sich
Spant!, Bussum
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Podium Mozaiek, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Flint, Amersfoort
Sara Kroos - Verte
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 14 december 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Zaantheater, Zaandam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C Warenar, Wassenaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Horst, Venhorst
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Urbanus
De Domijnen, Sittard
23:45
Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Multifunctioneel Centrum De Zwingel, Melderslo
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
De Patrizanen - Het leven an sich
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Fabian Franciscus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Parktheater, Eindhoven
20:30
Enge Buren - BASTA!
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jacob Spoelstra
De Meerpaal, Dronten
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Omval, Diemen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Veste, Delft
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
François Pirette
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Kulturhus, Borne
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Posttheater, Arnhem
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Hehobros
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 15 december 2019
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Markant Uden, Uden
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 16 december 2019
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 17 december 2019
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
De Maaspoort, Venlo
20:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam