Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Vorstin
Hilversum
C.C. Palethe
Overpelt
20:15
Cacaofabriek
Helmond
Colosseum Dokkum
Dokkum
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Markant Uden
Uden
00:00
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
woensdag 15 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Jan van Besouw, Goirle
De Partizanen - Het leven an sich
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Bussel, Oosterhout
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Wilminktheater, Enschede
donderdag 16 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Maaspoort, Venlo
Javier Guzman - Guzmán
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Koningshof, Maassluis
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Schie, Schiedam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Speeldoos, Baarn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thomas Acda - Motel
Theater De Veste, Delft
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Bijna
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 17 mei 2019
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Palethe, Overpelt
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
De Partizanen - Het leven an sich
Colosseum Dokkum, Dokkum
Rayen Panday - Fenomeen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
De Eendracht, Gemert
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:00
MK de Manvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Karin Bloemen - Souvenirs
Fulcotheater, IJsselstein
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Het Klooster, Woerden
Kommil Foo - Oogst
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Backstage Comedytour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
Kennemer Theater, Beverwijk
18:00
Véronique Gallo
Koninklijk Circus, Brussel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Markant Uden, Uden
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Parktheater, Eindhoven
Thomas Acda - Motel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Victor Luis van Es
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Willem, Papendrecht