Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Muze
Noordwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
LOLA050
Groningen
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Sneek
Sneek
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Figi Theater
Zeist
Wilminktheater
Enschede
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Muze
Noordwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Dok6
Panningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Koningshof
Maassluis
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Veluvine
Nunspeet
00:00
Diligentia
Den Haag
zaterdag 30 november 2019
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Muze, Noordwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
The Silent Comedy
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Wilminktheater, Enschede
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Posttheater, Arnhem
20:15
Vir Das
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cultura, Ede
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater Bouwkunde, Deventer
zondag 01 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Silk Route Comedy Tour at Lola
LOLA050, Groningen
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 02 december 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Floralis, Lisse
Jim Jefferies
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
dinsdag 03 december 2019
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Zaantheater, Zaandam
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Hehobros
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Sneek, Sneek
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Figi Theater, Zeist
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
woensdag 04 december 2019
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Best of... Ton Kas
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Zaantheater, Zaandam
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt u allen mee voor Drs P.!
Cultura, Ede
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Hehobros
Het Klooster, Woerden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jim Jefferies
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Hof 88, Almelo
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Soundos - Niets te verliezen
Dok6, Panningen
20:00
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Martiniplaza, Groningen
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
donderdag 05 december 2019
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Veste, Delft
20:30
Hehobros
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 06 december 2019
20:00
Ali B - Koorts
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Daan Boom - De Eerste
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
De Partizanen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Enge Buren - BASTA!
Koningshof, Maassluis
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:30
Hehobros
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Jacob Spoelstra
Veluvine, Nunspeet
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Diligentia, Den Haag