Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Parktheater
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Crea
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
C.C. De Werft
Geel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Dok6
Panningen
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Crea
Amsterdam
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
De Kleine Willem
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 25 januari 2020
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 26 januari 2020
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Reggehof, Goor
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
maandag 27 januari 2020
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 28 januari 2020
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Ervaring
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 29 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Daan Boom - De Eerste
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
Echt Gebeurd op Reis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lebbis - De Ervaring
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Concordia, Enschede
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Meenthe, Steenwijk
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Silent Comedy
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. De Werft, Geel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 30 januari 2020
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Klooster, Woerden
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Dok6, Panningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lebbis - De Ervaring
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Junushoff Theater, Wageningen
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Willem, Enschede
Sara Kroos - Verte
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Mythe, Goes
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Kattendans, Bergeijk
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Victor Luis van Es
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen