Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Spiegel
Zwolle
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Willem
Papendrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Dorpstheater Wormer
Wormer
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
19:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
zondag 26 april 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Flint, Amersfoort
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Waan
Theater De Omval, Diemen
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:15
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Puur Gelul: Boozy / Jim Speelmans / Renske de Gree
Patronaat, Haarlem
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 27 april 2009
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Renee van Bavel
Melkweg, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
dinsdag 28 april 2009
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Nikè
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Voor De Grap
Goudse Schouwburg, Gouda
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cabarestafette
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Het Park, Hoorn
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater de Bussel, Oosterhout
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Venray, Venray
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 29 april 2009
Guido Weijers - AXESTOS
Theaterhotel Almelo, Almelo
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Veste, Delft
Herman Finkers - Na de pauze
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anuar - Ongeremd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Acda en de Munnik - Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 30 april 2009
Herman Finkers - Na De Pauze
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 01 mei 2009
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - iClaudia
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg de Lawei, Drachten
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ruben Nicolai, Tijl Beckand & Ruben van der Meer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Waan
Theater De Willem, Papendrecht
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Scheldetheater, Terneuzen
Silvester Zwaneveld
Agnietenhof, Tiel
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Anuar - Ongeremd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kommil Foo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Leest, Waalwijk
Jandino Asporaat - Buena Vista
Munttheater, Weert
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Dorpstheater Wormer, Wormer
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 02 mei 2009
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
20:00
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater de Kampanje, Den Helder
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman - Los
Parktheater, Eindhoven
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Veur Theater, Leidschendam
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
Kommil Foo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Theo van den Oever
Theater de Tobbe, Voorburg
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Waan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 03 mei 2009
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater Bellevue, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
19:30
Budget Jongerendag
Chassé Theater, Breda
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht