Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Meerpaal
Dronten
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Orpheus
Apeldoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Chassé Theater
Breda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
Dok6
Panningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Den heuvel
Alphen
Theater de Schalm
Veldhoven
De Molenberg
Delfzijl
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Zaantheater
Zaandam
Het Evertshuis
Bodegraven
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Speeldoos
Vught
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Domijnen
Sittard
Koningshof
Maassluis
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Flint
Amersfoort
Het Diekhuus
Middelharnis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Spant!
Bussum
Theater Zinin
Nijverdal
Theater 't Pand
Gorinchem
De Kleine Willem
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
Rietveld Theater
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
Agnietenhof
Tiel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Mythe
Goes
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
De Klif
Nijmegen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Noorderkerk
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
Spant!
Bussum
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Veste
Delft
donderdag 07 februari 2019
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Meerpaal, Dronten
Karin Bloemen - Souvenirs
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lievekamp, Oss
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Orpheus, Apeldoorn
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Chassé Theater, Breda
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
De Nieuwe Kolk, Assen
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Cardo, Groesbeek
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Dok6, Panningen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Stefano Keizers - Erg Heel
Den heuvel, Alphen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Schalm, Veldhoven
Yentl en de Boer - Magie
De Molenberg, Delfzijl
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Breek
Het Evertshuis, Bodegraven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Lochem, Lochem
Thijs Kemperink - Bonje
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Markant Uden, Uden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Daniel Arends - Meer van hetzelfde
Cultura, Ede
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Alex Ploeg Ultimatum
Meervaart, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Arie Koomen - Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 08 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
De Speeldoos, Vught
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Domijnen, Sittard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Koningshof, Maassluis
Emilio Guzman - Kom dan!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Guzmán
Het Diekhuus, Middelharnis
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Zinin, Nijverdal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater 't Pand, Gorinchem
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Willem, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Murth Mossel - Pauwer
Deventer Schouwburg, Deventer
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Odeon, Zwolle
Alex Ploeg Ultimatum
Het Postkantoor, Bovenkarspel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Het Park, Hoorn
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Singer Theater, Laren
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater Aan de Slinger, Houten
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
ATLAS Theater, Emmen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Bussel, Oosterhout
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Zaantheater, Zaandam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Klif, Nijmegen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
S.C.C. De Ruchte, Someren
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Stefano Keizers - Erg Heel
Noorderkerk, Sneek
Yentl en de Boer - Magie
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Spant!, Bussum
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Storm, Winterswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schattelijn, Geertruidenberg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft