Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Schakel
Waregem
Podium Boxtel
Boxtel
Theater de Beun
Heiloo
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Vestzaktheater
Son
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater Sneek
Sneek
Markant Uden
Uden
Kulturhus Holten
Holten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Hofnar
Aalten
Parktheater
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Posttheater
Arnhem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Domijnen
Sittard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
ATLAS Theater
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater RhederArt
Dieren
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Omval
Diemen
Meervaart
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. De Werft
Geel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kunstgreep
Oostzaan
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Pook
Oostknollendam
De Dillewijn
Ankeveen
De Harmonie
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Zundert
Zundert
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Musis
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DNK
Assen
De Schakel
Gilze
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Agnietenhof
Tiel
Meervaart
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Musiater
Zevenaar
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Schouwburg Venray
Venray
Boom Chicago
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Munttheater
Weert
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Molenberg
Delfzijl
De Bogaard
Sint-Truiden
Orpheus
Apeldoorn
Junushoff Theater
Wageningen
vrijdag 20 maart 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
zaterdag 21 maart 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Beun, Heiloo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Vestzaktheater, Son
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kom, Nieuwegein
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Russell Howard - Respite
AFAS Live, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Trigger
Theater De Leest, Waalwijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Fransche School Culemborg, Culemborg
Oldenhermanns - Unsexed
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Sneek, Sneek
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Markant Uden, Uden
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kulturhus Holten, Holten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Hofnar, Aalten
Marcel Hensema - Alles in de hens
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agnietenhof, Tiel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
ATLAS Theater, Emmen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater RhederArt, Dieren
Enge Buren - BASTA!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Venray, Venray
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Daan Boom - De Eerste
Agnietenhof, Tiel
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Werft, Geel
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Anuar - EERLIJK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pook, Oostknollendam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Zundert, Zundert
zondag 22 maart 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Verte
Musis, Arnhem
Rayen Panday - Trigger
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marcel Hensema - Alles in de hens
DNK, Assen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schakel, Gilze
Buurman en Buurman gaan kamperen
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 23 maart 2020
Sasha Velour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Meenthe, Steenwijk
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
AFAS Circustheater, Scheveningen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 24 maart 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Spiegel, Zwolle
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater aan de Schie, Schiedam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Het Musiater, Zevenaar
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Grof geschud - Lijmen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daan Boom - De Eerste
Markant Uden, Uden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Venray, Venray
Alex Borstein & The Amstergang
Boom Chicago, Amsterdam
woensdag 25 maart 2020
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Trigger
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Ogterop, Meppel
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Marcel Hensema - Alles in de hens
Singer Theater, Laren
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Ervaring
De Molenberg, Delfzijl
Kommil Foo - Oogst
De Bogaard, Sint-Truiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Orpheus, Apeldoorn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Junushoff Theater, Wageningen