Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Zundert
Zundert
C.C. De Schakel
Waregem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Dillewijn
Ankeveen
Pook
Oostknollendam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. De Werft
Geel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Agnietenhof
Tiel
Meervaart
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater RhederArt
Dieren
Cpunt Theater
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Domijnen
Sittard
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Posttheater
Arnhem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kampanje
Den Helder
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Bellevue
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Parktheater
Eindhoven
De Hofnar
Aalten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kulturhus Holten
Holten
Markant Uden
Uden
Theater Sneek
Sneek
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Vestzaktheater
Son
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Beun
Heiloo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
De Schakel
Gilze
DNK
Assen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Musis
Arnhem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Meervaart
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lievekamp
Oss
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Boom Chicago
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Spiegel
Zwolle
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Omval
Diemen
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
DeLaMar
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Kampanje
Den Helder
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
De Bogaard
Sint-Truiden
De Molenberg
Delfzijl
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 20 maart 2020
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posttheater, Arnhem
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 21 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Zundert, Zundert
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pook, Oostknollendam
Anuar - EERLIJK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Werft, Geel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daan Boom - De Eerste
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Omval, Diemen
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Venray, Venray
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Enge Buren - BASTA!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater RhederArt, Dieren
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
ATLAS Theater, Emmen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Domijnen, Sittard
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agnietenhof, Tiel
Marcel Hensema - Alles in de hens
Parktheater, Eindhoven
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Hofnar, Aalten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kulturhus Holten, Holten
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Markant Uden, Uden
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Sneek, Sneek
Oldenhermanns - Unsexed
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rayen Panday - Trigger
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Hunkert
Junushoff Theater, Wageningen
Russell Howard - Respite
AFAS Live, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kom, Nieuwegein
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Vestzaktheater, Son
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Beun, Heiloo
zondag 22 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Buurman en Buurman gaan kamperen
Theater De Veste, Delft
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schakel, Gilze
Marcel Hensema - Alles in de hens
DNK, Assen
Rayen Panday - Trigger
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sara Kroos - Verte
Musis, Arnhem
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
maandag 23 maart 2020
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
AFAS Circustheater, Scheveningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Meenthe, Steenwijk
Sasha Velour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
dinsdag 24 maart 2020
Alex Borstein & The Amstergang
Boom Chicago, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Venray, Venray
Daan Boom - De Eerste
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Grof geschud - Lijmen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Het Musiater, Zevenaar
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
woensdag 25 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Omval, Diemen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Maaspoort, Venlo
Ali B - koorts
Meervaart, Amsterdam
Daan Boom - De Eerste
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
De Harmonie, Leeuwarden
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Zaantheater, Zaandam
Grof geschud - Lijmen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
ATLAS Theater, Emmen
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kampanje, Den Helder
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Orpheus, Apeldoorn
Kommil Foo - Oogst
De Bogaard, Sint-Truiden
Lebbis - De Ervaring
De Molenberg, Delfzijl
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer