Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Theater Floralis
Lisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Carrousel
Ommen
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Vlieland
Vlieland
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Munttheater
Weert
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
00:00
De Meenthe
Steenwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Agora Theater Druten
Druten
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
Theater Floralis
Lisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
zondag 07 oktober 2018
19:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Agora Theater Druten, Druten
maandag 08 oktober 2018
Patrick Laureij
Theater Floralis, Lisse
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 oktober 2018
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jo Koy - Break the Mold Tour
Meervaart, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Het Klooster, Woerden
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 10 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Beun, Heiloo
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bouwkunde, Deventer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Matroesjka - Brainwash
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Posthuis Theater, Heerenveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Umbilical Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 11 oktober 2018
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Harderwijk, Harderwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Speeldoos, Baarn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Schalm, Veldhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Leest, Waalwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Carrousel, Ommen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kiki Schippers - Waar
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Vlieland, Vlieland
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Munttheater, Weert
Rayen Panday - Fenomeen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Groene Engel, Oss
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
De Poorterij, Zaltbommel
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meenthe, Steenwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Maagd, Bergen op Zoom
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Purper - Purper's Passie
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Druten, Druten
vrijdag 12 oktober 2018
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Zinin, Nijverdal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Ludens, Voorburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Floralis, Lisse
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Storm, Winterswijk
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Omval, Diemen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Kom, Nieuwegein
Kiki Schippers - Waar
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg