Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Het Nationale Theater
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
ATLAS Theater
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Mythe
Goes
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Fulcotheater
IJsselstein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Willem
Enschede
De Nieuwe Kolk
Assen
vrijdag 26 april 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kampanje, Den Helder
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Ludens, Voorburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Angela Groothuizen - Lueke binge
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 28 april 2019
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Het Nationale Theater , Den Haag
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 29 april 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 30 april 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Boemel, Tilburg
Thomas Acda - Motel
ATLAS Theater, Emmen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kommil Foo - Oogst
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fulcotheater, IJsselstein
Javier Guzman - Guzmán
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schuur, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Zaantheater, Zaandam
woensdag 01 mei 2019
Kommil Foo - Oogst
ATLAS Theater, Emmen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
BREStheater, Brielle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
De Domijnen, Sittard
Patrick Laureij
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Diligentia, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Jan van Besouw, Goirle
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Odeon, Zwolle
Freek de Jonge - De Suppoost
Spant!, Bussum
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Mythe, Goes
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Veste, Delft
Theo Nijland - En de rest is onzin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 02 mei 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Maaspoort, Venlo
20:15
Javier Guzman - Guzmán - Premiere
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Figi Theater, Zeist
Louise Korthals - Alles is er
Fulcotheater, IJsselstein
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Freek de Jonge - De Suppoost
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Markant Uden, Uden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Bourgondische Belgen IV
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Venray, Venray
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Laureij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Thomas Acda - Motel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Kiki Schippers - Waar
Theater de Schalm, Veldhoven
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Stoep, Spijkenisse
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Veste, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Willem, Papendrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 03 mei 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Chassé Theater, Breda
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen