Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater De Veste
Delft
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Mainstage
's-Hertogenbosch
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Martiniplaza
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Het Punt
Vroomshoop
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Klif
Nijmegen
De Bogaard
Sint-Truiden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Het spectrum
Schijndel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Spant!
Bussum
20:15
C.C. Stroud
Putten
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Energiehuis
Dordrecht
De Reggehof
Goor
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Leest
Waalwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
donderdag 31 maart 2022
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Uit het niets
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Lochem, Lochem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Zaantheater, Zaandam
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Lebbis - De Ziel
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jandino - Opgefokt
Meervaart, Amsterdam
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Diligentia, Den Haag
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Parktheater, Eindhoven
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Koningshof, Maassluis
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater De Boerderij, Huizen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Christel de Laat - Hoe dan?!
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
André Manuel - Sneu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
vrijdag 01 april 2022
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Figi Theater, Zeist
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Het Park, Hoorn
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Martiniplaza, Groningen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Posttheater, Arnhem
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Spant!, Bussum
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Rayen Panday - Focus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater De Leest, Waalwijk
Nathalie Baartman - SNAK
Het Punt, Vroomshoop
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater De Omval, Diemen
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Lebbis - De Ziel
Chassé Theater, Breda
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Kantine Walhalla, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
De Domijnen, Sittard
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Parktheater, Eindhoven
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino - Opgefokt
Meervaart, Amsterdam
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Klif, Nijmegen
Grof geschud - Broeden
De Bogaard, Sint-Truiden
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Maaspoort, Venlo
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het spectrum, Schijndel
zaterdag 02 april 2022
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Zaantheater, Zaandam
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Martiniplaza, Groningen
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Merijn Scholten - Solo
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Max van den Burg
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Lisa Loeb - Extase
Bon theater, Medemblik
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lebbis - De Ziel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Posttheater, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Spant!, Bussum
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
C.C. Stroud, Putten
Grof geschud - Broeden
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Energiehuis, Dordrecht
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Reggehof, Goor
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
zondag 03 april 2022
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
maandag 04 april 2022
20:00
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Uit het niets
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater aan het Vrijthof, Maastricht