Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Papenstraattheater
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Boodschap
Rijen
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Veluvine
Nunspeet
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
DeMess
Naarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Maagd
Bergen op Zoom
DeLaMar
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Het Klooster
Woerden
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Theaterpand Weesp
Weesp
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Zuidplein
Rotterdam
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
De Klif
Nijmegen
De Muse
Malden
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Lochem
Lochem
dinsdag 30 oktober 2018
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 31 oktober 2018
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 01 november 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Figi Theater, Zeist
Alex Ploeg Ultimatum
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Maagd, Bergen op Zoom
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 02 november 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Poorterij, Zaltbommel
Louise Korthals - Alles is er
Het Klooster, Woerden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Anne-Marie Jung - Ram
Theaterpand Weesp, Weesp
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Gryphus, Vierlingsbeek
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
van Beresteyn, Veendam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Studio de Bakkerij, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Winsinghhof, Roden
Kirsten van Teijn - Nobel
De Klif, Nijmegen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Muse, Malden
Nathalie Baartman - Breek
Koningshof, Maassluis
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Lochem, Lochem