Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Leest
Waalwijk
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Dok6
Panningen
00:00
Dok6
Panningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Rietveld Theater
Delft
Theater De Veste
Delft
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
De Weijer
Boxmeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Idea
Soest
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
dinsdag 06 november 2018
20:00
Leonard Bernstein / Toine Sporken - Luistervinken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Dood The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 07 november 2018
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
Yentl en de Boer - Magie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen Leenders
Grenswerk, Venlo
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Maaspoort, Venlo
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Markant Uden, Uden
Matroesjka - Brainwash
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marco Lopes - Moedt
Dok6, Panningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
Jan Beuving - Rotatie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Rietveld Theater, Delft
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Veste, Delft
Arie & Silvester - Wie?!
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst
De Weijer, Boxmeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 08 november 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften
Markant Uden, Uden
20:30
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Idea, Soest
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Johan Goossens - Vlam
Theater De Winsinghhof, Roden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Willem, Papendrecht
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Lindenberg Theater, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Matroesjka - Brainwash
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Jan van Besouw, Goirle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Kampanje, Den Helder
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arie & Silvester - Wie?!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 09 november 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Zaantheater, Zaandam
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Ludens, Voorburg
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jan Beuving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg