Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Ons Mierloos Theater
Mierlo
C.C. Merksem
Merksem
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Kerkrade
Kerkrade
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Kappen
Haaksbergen
De Reggehof
Goor
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Parnassos
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kunstgreep
Oostzaan
Ledeltheater
Oostburg
De Muze
Noordwijk
De Klif
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Myllesweerd
Mill
Het Diekhuus
Middelharnis
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. De Mol
Lier
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
C.C. De Pas
Heesch
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Jan van Besouw
Goirle
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
BREStheater
Brielle
Kennemer Theater
Beverwijk
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Allemanswaard
Amerongen
donderdag 12 maart 2020
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agnietenhof, Tiel
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
Enge Buren - BASTA!
Dok6, Panningen
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Kerkrade, Kerkrade
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Fransse Eijkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kappen, Haaksbergen
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Verte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fresku
Chassé Theater, Breda
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kennemer Theater, Beverwijk
Oldenhermanns - Unsexed
De Kattendans, Bergeijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Arnhem, Arnhem
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 13 maart 2020
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Storm, Winterswijk
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marco Lopes - Wees blij
C.C. Parnassos, Utrecht
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Oldenhermanns - Unsexed
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Hoftheater, Raalte
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Kunstgreep, Oostzaan
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Ledeltheater, Oostburg
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Muze, Noordwijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Klif, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Myllesweerd, Mill
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Boerderij, Huizen
René van Meurs - Hunkert
Theater Aan de Slinger, Houten
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kulturhus Holten, Holten
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Pas, Heesch
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Jan van Besouw, Goirle
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Enge Buren - BASTA!
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Spant!, Bussum
Daan Boom - De Eerste
BREStheater, Brielle
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kennemer Theater, Beverwijk
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maagd, Bergen op Zoom
The Silent Comedy
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen