Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
DeLaMar
Amsterdam
Casino Beringen
Beringen
Leidse Schouwburg
Leiden
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Flint
Amersfoort
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Markant Uden
Uden
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
RAI Theater
Amsterdam
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Hedon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Cacaofabriek
Helmond
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Zuiderpershuis
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 30 mei 2018
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater De Lievekamp, Oss
donderdag 31 mei 2018
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nathalie Baartman - Voest
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Zonder verdoving
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
LOS muziektheater - Vast
Markant Uden, Uden
20:30
Suzan Seegers: Suus op haar best
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
vrijdag 01 juni 2018
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Casino Beringen, Beringen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Alex Klaasen - Showponies
Flint, Amersfoort
John Cleese
CCXL Theater, Vlissingen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Markant Uden, Uden
zaterdag 02 juni 2018
John Cleese
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eric Corton
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Schie, Schiedam
zondag 03 juni 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
John Cleese - Last time to see me before I die
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 04 juni 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Parktheater, Eindhoven
20:00
Katt Williams
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jake Hurwitz and Amir Blumenfeld
Meervaart, Amsterdam
20:00
Einduitvoering Comedy Academy
Comedy Cafe, Amsterdam
dinsdag 05 juni 2018
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Einduitvoering Comedy Academy
Comedy Cafe, Amsterdam
woensdag 06 juni 2018
John Cleese - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Stephen Lynch
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Pieter Verelst
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 07 juni 2018
John Cleese
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Goudse Schouwburg, Gouda
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Dok6, Panningen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Chassé Theater, Breda
20:30
COMEDY NIGHT
Hedon, Zwolle
vrijdag 08 juni 2018
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
John Cleese - The Last Time To See Me Before I die
Chassé Theater, Breda
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Janneke de Bijl & Martijn Kardol - Dubbelcabaret
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Ramadan Late Night Comedy: Nabil, Jeffrey Spalburg, Glodi Lugungu
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 09 juni 2018
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Eric Goossens / Leon van der Zanden / Marlon Kicken / Raymon Hofkens /
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Eric Goossens / Leon van der Zanden / Marlon Kicken / Tom Sligting
Cacaofabriek, Helmond
zondag 10 juni 2018
14:30
Alex Klaasen - Showponies
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp Wereldtournee met grote liveband
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
maandag 11 juni 2018
Russell Kane
Zuiderpershuis, Antwerpen
dinsdag 12 juni 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 13 juni 2018
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 14 juni 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam