Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Toegift
Den Hoorn
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
C.C. Parnassos
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Beun
Heiloo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
The Lux
Zeewolde
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Dorpshuis De Kastanjeboom
Dirkshorn
Diligentia
Den Haag
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
vrijdag 15 november 2019
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
Edson Da Graça - Wakker
SplotsZ, Roelofarendsveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Remco Veldhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schaffelaartheater, Barneveld
Lebbis - De Ervaring
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Daan Boom - De Eerste
Fransche School Culemborg, Culemborg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
C.C. Parnassos, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 16 november 2019
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Boerderij, Huizen
Lebbis - De Ervaring
Theater de Beun, Heiloo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Web, Bleiswijk
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
Enge Buren - BASTA!
The Lux, Zeewolde
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Urbanus
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Francis van Broekhuizen & Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Tisjeboyjay
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Koningshof, Maassluis
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Klooster, Woerden
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Fulcotheater, IJsselstein
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dorpshuis De Kastanjeboom, Dirkshorn
De Patrizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Den Bolder, Waspik
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Weijer, Boxmeer
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Gestampte Meisjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Hehobros
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 17 november 2019
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 18 november 2019
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Floralis, Lisse
20:00
Randy Feltface
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 19 november 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Hehobros - Hehobros on tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
woensdag 20 november 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Venray, Venray
Yora Rienstra - UP
Schouwburg De Kring, Roosendaal