Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Weijer
Boxmeer
00:00
Den heuvel
Alphen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Flint
Amersfoort
20:15
Hoftheater
Raalte
00:00
Koningshof
Maassluis
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
00:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
15:30
Het Plein
West-Graftdijk
Kukeleku
Horst
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
DNK
Assen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zaterdag 18 januari 2020
Rayen Panday - Trigger
De Weijer, Boxmeer
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Den heuvel, Alphen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Diligentia, Den Haag
20:00
Marjolijn Van Kooten - Ongestoord
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Sara Kroos - Verte
Flint, Amersfoort
20:15
Enge Buren - BASTA!
Hoftheater, Raalte
00:00
René van Meurs - Hunkert
Koningshof, Maassluis
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Posttheater, Arnhem
20:30
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Aan de Slinger, Houten
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schuur, Zevenbergen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verbeelding, Purmerend
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Murth Mossel - #NoFilter
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theaterhotel Almelo, Almelo
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
zondag 19 januari 2020
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival 2020
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
15:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Plein, West-Graftdijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kukeleku, Horst
maandag 20 januari 2020
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Floralis, Lisse
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 21 januari 2020
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
DNK, Assen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 22 januari 2020
00:00
René van Meurs - Hunkert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Cultura, Ede
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
Echt Gebeurd op Reis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Daan Boom - De Eerste
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Onze Henry
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Singer Theater, Laren
Najib Amhali - Waar was ik?
Spant!, Bussum
21:00
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Omval, Diemen
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Rayen Panday - Trigger
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Zaantheater, Zaandam
donderdag 23 januari 2020
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Cultura, Ede
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
Murth Mossel - #NoFilter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Hoftheater, Raalte
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam