Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
00:00
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Podium Boxtel
Boxtel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
BREStheater
Brielle
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Parnassos
Utrecht
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
De Cammeleur
Dongen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Klif
Nijmegen
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Kolk
Assen
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
De Toegift
Den Hoorn
Diligentia
Den Haag
00:00
Dok6
Panningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Fidei et Arti
Oudenbosch
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Posttheater
Arnhem
RAI Theater
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Harderwijk
Harderwijk
donderdag 04 april 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Musiater, Zevenaar
Fresku - Voordat het te laat is
Junushoff Theater, Wageningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thomas Acda - Motel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
Meervaart, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Munttheater, Weert
De Partizanen - Het leven an sich
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kommil Foo - Oogst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parktheater, Eindhoven
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Boxtel, Boxtel
Kiki Schippers - Waar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Matroesjka - Brainwash
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Murth Mossel - Pauwer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Cardo, Groesbeek
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Theater de Griffioen, Amstelveen
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kappen, Haaksbergen
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Mythe, Goes
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Louise Korthals - Alles is er
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 05 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agnietenhof, Tiel
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
BREStheater, Brielle
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. De Pas, Heesch
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
C.C. Parnassos, Utrecht
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Klif, Nijmegen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Meenthe, Steenwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Oosterpoort, Groningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Reggehof, Goor
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Toegift, Den Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
Dolf Jansen - Bijna
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Diekhuus, Middelharnis
Theo Nijland - En de rest is onzin
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Kennemer Theater, Beverwijk
18:00
Jean-Marie Bigard
Koninklijk Circus, Brussel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Posttheater, Arnhem
Dylan Moran
RAI Theater, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Yentl en de Boer - Magie
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Breek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Johan Goossens - Vlam
Theater Aan de Slinger, Houten
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Spiegel, Zwolle
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Gooiland, Hilversum
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Harderwijk, Harderwijk