Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Markant Uden
Uden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Agora Theater Druten
Druten
Diligentia
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Cultura
Ede
Theater de Bussel
Oosterhout
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Simplon
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lievekamp
Oss
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
De Meerpaal
Dronten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. 't Gasthoes
Horst
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Toegift
Den Hoorn
Spant!
Bussum
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Speeldoos
Baarn
Werftheater
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
DeMess
Naarden
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Storm
Winterswijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agnietenhof
Tiel
De Schakel
Gilze
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Diligentia
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
woensdag 17 oktober 2018
Yentl en de Boer - Magie
Schaffelaartheater, Barneveld
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
ScherMUTSeling - De Banditaas
Markant Uden, Uden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Purper - Purper's Passie
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Druten, Druten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jan Beuving - Rotatie
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Cultura, Ede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Comedy Night: Kees van Amstel / Kristel Zweers / Wouter Meijs / Wouter
Simplon, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 18 oktober 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schaffelaartheater, Barneveld
Yentl en de Boer - Magie
De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Chassé Theater, Breda
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater aan de Schie, Schiedam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Hof 88, Almelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Storm, Winterswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Purper - Purper's Passie
Parktheater, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Muze, Noordwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij
C.C. 't Gasthoes, Horst
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Almere, Almere
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Omval, Diemen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Jan van Besouw, Goirle
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
De Toegift, Den Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Johan Goossens - Vlam
De Weijer, Boxmeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Howard Komproe - Live on stage
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hadewych Minis - Minis Plus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Maaspoort, Venlo
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
De Cabaretpoel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Werftheater, Utrecht
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 19 oktober 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
Yentl en de Boer - Magie
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Storm, Winterswijk
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Ik beloof niks
De Schakel, Gilze
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rayen Panday - Fenomeen
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht