Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Munttheater
Weert
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Sneek
Sneek
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
AINSI
Maastricht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
C.C. De Pas
Heesch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Den heuvel
Alphen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Perron-3
Rosmalen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Veluvine
Nunspeet
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Kulturhus
Borne
De Maagd
Bergen op Zoom
woensdag 17 april 2019
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 18 april 2019
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 19 april 2019
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kiki Schippers - Waar
Zaantheater, Zaandam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Maaspoort, Venlo
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war
Perron-3, Rosmalen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Bussel, Oosterhout
Angela Groothuizen - Lueke binge
Veluvine, Nunspeet
Karin Bloemen - Souvenirs
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arie & Silvester - Wie?!
De Harmonie, Leeuwarden
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Louise Korthals - Alles is er
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Diligentia, Den Haag
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Spant!, Bussum
Max van den Burg - Paasbest
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán
Podium Boxtel, Boxtel
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Kulturhus, Borne
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom