Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Veste
Delft
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
ATLAS Theater
Emmen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cultura
Ede
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Veluvine
Nunspeet
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schaffelaartheater
Barneveld
BREStheater
Brielle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Ludens
Voorburg
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Lochem
Lochem
De Meerpaal
Dronten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parktheater
Eindhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
De Klif
Nijmegen
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Posttheater
Arnhem
Deventer Schouwburg
Deventer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Markant Uden
Uden
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. De Werft
Geel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Boodschap
Rijen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Dakota
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
Theater De Omval
Diemen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Maaspoort
Venlo
Flint
Amersfoort
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Kampanje
Den Helder
donderdag 09 mei 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Veste, Delft
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Laureij
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nathalie Baartman - Breek
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Maarten van den Berg - Alleen pinguïns zijn zwart-wit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Louise Korthals - Alles is er
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Meervaart, Amsterdam
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Waar
ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Munttheater, Weert
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Dolf Jansen - Bijna
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Arjen Lubach
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arie & Silvester - Wie?!
Veluvine, Nunspeet
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Ploeg Ultimatum
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 10 mei 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
BREStheater, Brielle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thomas Acda - Motel
Theater De Leest, Waalwijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Harmonie, Leeuwarden
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Ludens, Voorburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Kolk, Assen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maagd, Bergen op Zoom
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Lochem, Lochem
Rayen Panday - Fenomeen
De Meerpaal, Dronten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Hof 88, Almelo
Patrick Laureij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Klif, Nijmegen
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lievekamp, Oss
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
van Beresteyn, Veendam
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - Het leven an sich
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Arjen Lubach - Live
Markant Uden, Uden
Arie & Silvester - Wie?!
Spant!, Bussum
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Ploeg Ultimatum
De Domijnen, Sittard
zaterdag 11 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werft, Geel
Thomas Acda - Motel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thijs Kemperink - Bonje
De Boodschap, Rijen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Dakota, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Zaantheater, Zaandam
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maaspoort, Venlo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Flint, Amersfoort
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Ludens, Voorburg
Patrick Laureij
Theater de Kampanje, Den Helder