Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Gryphus
Vierlingsbeek
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Beun
Heiloo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Hofpoort
Coevorden
De Kattendans
Bergeijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Munttheater
Weert
Spant!
Bussum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Flint
Amersfoort
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Omval
Diemen
Orpheus
Apeldoorn
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Koningshof
Maassluis
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Singer Theater
Laren
Wilminktheater
Enschede
De Eendracht
Gemert
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Kulturhus
Denekamp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theaterhotel Almelo
Almelo
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Markant Uden
Uden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Willem
Papendrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Omval
Diemen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Venray
Venray
Theater RhederArt
Dieren
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Wilminktheater
Enschede
De Boodschap
Rijen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater Kulturhus
Borne
C.C. Achterolmen
Maaseik
Dok6
Panningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Paleis 12
Brussel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
vrijdag 29 maart 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Gryphus, Vierlingsbeek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Beun, Heiloo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hofpoort, Coevorden
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kattendans, Bergeijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku - Voordat het te laat is
Munttheater, Weert
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Spant!, Bussum
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Fenomeen
Theaterpand Weesp, Weesp
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
De Molenberg, Delfzijl
Matroesjka - Brainwash
Theater De Omval, Diemen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Orpheus, Apeldoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Junushoff Theater, Wageningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Koningshof, Maassluis
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Singer Theater, Laren
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
Stefano Keizers - Erg Heel
De Eendracht, Gemert
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posttheater, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus, Denekamp
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thijs Kemperink - Bonje
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Kantine Walhalla, Rotterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Ronald Giphart
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Reggehof, Goor
20:00
Greg Shapiro - The Madness Of King Donald
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman | Try-out
De Maaspoort, Venlo
20:15
Soundos - Niets te Verliezen
Diligentia, Den Haag
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Markant Uden, Uden
zaterdag 30 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kunstgreep, Oostzaan
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Omval, Diemen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Guzmán
Wesopa Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kampanje, Den Helder
Kiki Schippers - Waar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Pauwer
Het Veur Theater, Leidschendam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater RhederArt, Dieren
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Oosterpoort, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
Stefano Keizers - Erg Heel
De Boodschap, Rijen
Yentl en de Boer - Magie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Breek
Theater Kulturhus, Borne
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Achterolmen, Maaseik
Thijs Kemperink - Bonje
Dok6, Panningen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Thomas Acda - Motel
De Reggehof, Goor
Dolf Jansen - Bijna
Theater 't Pand, Gorinchem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Maaspoort, Venlo
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Rire Ensemble
Paleis 12, Brussel
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Poorterij, Zaltbommel