Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Figi Theater
Zeist
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Werf
Aalst
Kennemer Theater
Beverwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Meervaart
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultura
Ede
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Kappen
Haaksbergen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Chassé Theater
Breda
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Speeldoos
Baarn
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Munttheater
Weert
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Mythe
Goes
Het Musiater
Zevenaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Nieuwe Kolk
Assen
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Ludens
Voorburg
Schaffelaartheater
Barneveld
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Theater Gooiland
Hilversum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Reggehof
Goor
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Cammeleur
Dongen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Wilminktheater
Enschede
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Dok6
Panningen
Theater De Omval
Diemen
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Oosterpoort
Groningen
Theater Aan de Slinger
Houten
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Orpheus
Apeldoorn
Theater PePijn
Den Haag
woensdag 03 april 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Figi Theater, Zeist
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
donderdag 04 april 2019
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werf, Aalst
Thomas Acda - Motel
Kennemer Theater, Beverwijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Molenberg, Delfzijl
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
Meervaart, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Boxtel, Boxtel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED
De Maaspoort, Venlo
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Nathalie Baartman - Breek
Cultura, Ede
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Murth Mossel - Pauwer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schalm, Veldhoven
Matroesjka - Brainwash
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Louise Korthals - Alles is er
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Kommil Foo - Oogst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kiki Schippers - Waar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parktheater, Eindhoven
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Kamagurka - de grenzen van de ernst
Cacaofabriek, Helmond
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Cardo, Groesbeek
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kappen, Haaksbergen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Eendracht, Gemert
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Speeldoos, Baarn
De Partizanen - Het leven an sich
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Mythe, Goes
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Musiater, Zevenaar
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
vrijdag 05 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Yentl en de Boer - Magie
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Posttheater, Arnhem
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Diekhuus, Middelharnis
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Ludens, Voorburg
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Theo Nijland - En de rest is onzin
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
BREStheater, Brielle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Gooiland, Hilversum
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Reggehof, Goor
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
Nathalie Baartman - Breek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Oosterpoort, Groningen
Johan Goossens - Vlam
Theater Aan de Slinger, Houten
18:00
Jean-Marie Bigard
Koninklijk Circus, Brussel
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Orpheus, Apeldoorn
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag