Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
Wilminktheater
Enschede
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Tuin
Leusden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater de Kom
Nieuwegein
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Zwaan
Uitgeest
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
C.C. De Klameare
Workum
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Weijer
Boxmeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
00:00
De Cammeleur
Dongen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
donderdag 11 april 2019
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
Yentl en de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Munttheater, Weert
Alex Ploeg Ultimatum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Poorterij, Zaltbommel
vrijdag 12 april 2019
Dolf Jansen - Bijna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Kamagurka
Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kampanje, Den Helder
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Bouwkunde, Deventer
Thomas Acda - Motel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Oldenhermanns - UNSEXED
Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Javier Guzman - Guzmán
Theater Harderwijk, Harderwijk
Patrick Laureij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Arie & Silvester - Wie?!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Louise Korthals - Alles is er
Singer Theater, Laren
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Theater De Tuin, Leusden
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Murth Mossel - Pauwer
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kom, Nieuwegein
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Ledeltheater, Oostburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Bussel, Oosterhout
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Hoftheater, Raalte
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Winsinghhof, Roden
Thomas Smith - De jaren van verstand
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Walhalla, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
S.C.C. De Ruchte, Someren
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Maaspoort, Venlo
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Venray, Venray
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Storm, Winterswijk
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. De Klameare, Workum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 13 april 2019
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Flint, Amersfoort
20:30
Matroesjka - BRAINWASH
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Orpheus, Apeldoorn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
Nathalie Baartman - Breek
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
18:00
Kev Adams
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Rietveld Theater, Delft
20:15
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Diligentia, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje
De Toegift, Den Hoorn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Colosseum Dokkum, Dokkum
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Cammeleur, Dongen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht