Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Veluvine
Nunspeet
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Den heuvel
Alphen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
21:15
Chassé Theater
Breda
19:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Mimik
Deventer
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:15
Chassé Theater
Breda
19:15
Chassé Theater
Breda
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
woensdag 16 februari 2022
Pieter Derks - Uit het niets
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Meervaart, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
André Manuel - Sneu
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Klooster, Woerden
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Concertgebouw, Amsterdam
donderdag 17 februari 2022
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Veluvine, Nunspeet
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Sneek, Sneek
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater Hof 88, Almelo
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jandino - Opgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jan Beuving - Restante
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Posthuis Theater, Heerenveen
20:45
Finalistentournee Cameretten Festival 2021
Podium Victorie, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Meervaart, Amsterdam
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
René van Meurs - 2636
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jasper van Kuijk
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Den heuvel, Alphen
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Harmonie, Leeuwarden
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Domijnen, Sittard
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Chassé Theater, Breda
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Chassé Theater, Breda
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 18 februari 2022
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Mythe, Goes
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Crins - Mesthoop
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
René van Meurs - 2636
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Mimik, Deventer
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Andries Tunru - In Theorie
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Uit het niets
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
LOS - Lusten en Lasten
CulturA & Zo, Nootdorp
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Chassé Theater, Breda
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Chassé Theater, Breda
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Lisa Loeb - Extase
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Lebbis - De Ziel
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 19 februari 2022
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater Sneek, Sneek
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht