Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Horst
Venhorst
De Molenberg
Delfzijl
Wesopa Weesp
Weesp
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Schaffelaartheater
Barneveld
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Boodschap
Rijen
Chassé Theater
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
ATLAS Theater
Emmen
Spant!
Bussum
C.C. De Klameare
Workum
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Vooruit
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Veste
Delft
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Diligentia
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
vrijdag 06 april 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Horst, Venhorst
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Molenberg, Delfzijl
André Manuel - De Onzen
Wesopa Weesp, Weesp
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 07 april 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
van Beresteyn, Veendam
William Boeva - Reset
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Ruchte, Someren
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Piepschuim
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
C.C Warenar, Wassenaar
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Den Herd, Bladel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Boodschap, Rijen
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Posttheater, Arnhem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. De Klameare, Workum
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
zondag 08 april 2018
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 09 april 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 april 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Het Musiater, Zevenaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 11 april 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
William Boeva - Reset
Vooruit, Gent
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
George van Houts - Kom Plot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
André Manuel - De Onzen
Theater De Veste, Delft
Ali B - Koorts
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 12 april 2018
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk