Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Stroud
Putten
De Weijer
Boxmeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
De Reggehof
Goor
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Klameare
Workum
Spant!
Bussum
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:30
De Boodschap
Rijen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Blankenberge
Blankenberge
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Veste
Delft
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Vooruit
Gent
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
vrijdag 06 april 2018
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Soundos - Niets te verliezen
De Meerpaal, Dronten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. De Kei, Reusel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
William Boeva - Reset
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bouwkunde, Deventer
zaterdag 07 april 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. De Klameare, Workum
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Boodschap, Rijen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
19:30
George van Houts - Kom Plot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Den Herd, Bladel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Piepschuim
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Ruchte, Someren
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
De Maaspoort, Venlo
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
William Boeva - Reset
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Yentl & de Boer - Magie
van Beresteyn, Veendam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 08 april 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
maandag 09 april 2018
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 10 april 2018
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 11 april 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - De Onzen
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater 't Speelhuis, Helmond
George van Houts - Kom Plot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
William Boeva - Reset
Vooruit, Gent
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
donderdag 12 april 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen