CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -82
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 07 apr
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Chassé Theater
Breda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. De Klameare
Workum
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
ATLAS Theater
Emmen
zo 08 apr
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ma 09 apr
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
di 10 apr
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
wo 11 apr
Vooruit
Gent
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater De Veste
Delft
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Kortrijk
Kortrijk
do 12 apr
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Cardo
Groesbeek
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere

zaterdag 07 april 2018

Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater De Lampegiet, Veenendaal
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Alex Klaasen - Showponies Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia de Breij - Nu Spant!, Bussum
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Rob en Emiel- Blow me away S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Posttheater, Arnhem
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Meervaart, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot Leidse Schouwburg, Leiden
Stefano Keizers - Erg heel De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels De Boodschap, Rijen
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Emilio Guzman - Kom dan! Chassé Theater, Breda
William Boeva - Reset C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Den Herd, Bladel
Cameretten - Finalistentournee 2017 C.C. De Klameare, Workum
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit C.C Warenar, Wassenaar
Daniël Arends - De Afterparty ATLAS Theater, Emmen

zondag 08 april 2018

Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Alex Klaasen - Showponies Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater 't Onderdak, Sassenheim
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 09 april 2018

Lebbis - De Bovengrens Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Parktheater, Eindhoven

dinsdag 10 april 2018

Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Erg heel Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Het Musiater, Zevenaar
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing Fulcotheater, IJsselstein

woensdag 11 april 2018

William Boeva - Reset Vooruit, Gent
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theaters Tilburg, Tilburg
André Manuel - De Onzen Theater De Veste, Delft
George van Houts - Kom Plot Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater 't Speelhuis, Helmond
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Heppie de Peppie Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Alex Klaasen - Showponies Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Emilio Guzman - Kom dan! Meervaart, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing Fulcotheater, IJsselstein
Ali B - Koorts De Meenthe, Steenwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Kortrijk, Kortrijk

donderdag 12 april 2018

Johan Goossens - Vlam Zaantheater, Zaandam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Soundos - Niets te verliezen Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater Harderwijk, Harderwijk
René van Meurs - Ik beloof niks Theater De Veste, Delft
20:15
George van Houts - Kom Plot Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater De Leest, Waalwijk
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Fenomeen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Cardo, Groesbeek
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - De Bovengrens TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
20:15
Zonder verdoving Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om alles Scheldetheater, Terneuzen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Koorts Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Sartre zegt sorry - Laura van Dolron Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Munttheater, Weert
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pagina -82