Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
DNK
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Bogaard
Sint-Truiden
00:00
Arto Theater
Schoonhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Stroud
Putten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Ins Blau
Leiden
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Boerderij
Huizen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Drommedaris
Enkhuizen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
13:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater Floralis
Lisse
Agora Theater Druten
Druten
Kerk Beets
Beets
15:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Veste
Delft
BREStheater
Brielle
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
vrijdag 23 november 2018
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 24 november 2018
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Onze Henry
Het Klooster, Woerden
Kiki Schippers - Waar
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Ludens, Voorburg
Arie & Silvester - Wie?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne-Marie Jung - Ram
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lebbis - De Bovengrens
De Bogaard, Sint-Truiden
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Arto Theater, Schoonhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Kei, Reusel
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Stroud, Putten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Willem, Papendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Dok6, Panningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Heppie de Peppie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Smeltkroes, Maarheeze
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Ins Blau, Leiden
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Boerderij, Huizen
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Boerderij, Huizen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Matroesjka - Brainwash
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Pand, Gorinchem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Drommedaris, Enkhuizen
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Patrick Laureij
Theater De Omval, Diemen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kennemer Theater, Beverwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Thomas Acda - Motel
De Kattendans, Bergeijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Posttheater, Arnhem
Maartje & Kine - Vibrato
Orpheus, Apeldoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
theatergroep rast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theaterhotel Almelo, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Bacchus, Aalsmeer
zondag 25 november 2018
13:30
Shirma sings Aretha - A Tribute
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
Kiki Schippers - Waar
Agora Theater Druten, Druten
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kerk Beets, Beets
15:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
maandag 26 november 2018
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 27 november 2018
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
BREStheater, Brielle
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ari Shaffir
Meervaart, Amsterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 28 november 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Figi Theater, Zeist
Anne-Marie Jung - Ram
Het Klooster, Woerden
William Boeva - Reset
Theater De Leest, Waalwijk