Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Meervaart
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Parktheater
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schuur
Haarlem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
De Kleine Willem
Enschede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Theater de Stoep
Spijkenisse
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Meervaart
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Odeon
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Veluvine
Nunspeet
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schaffelaartheater
Barneveld
Chassé Theater
Breda
Den heuvel
Alphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Stroud
Putten
Theater de Kampanje
Den Helder
De Harmonie
Leeuwarden
zondag 24 maart 2019
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Cem Yilmaz
AFAS Live, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
maandag 25 maart 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 26 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
Thomas Acda - Motel
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theaterhotel Almelo, Almelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Schuur, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Figi Theater, Zeist
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Kleine Willem, Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Speeldoos, Baarn
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Rotterdam, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Ahmed Sylla
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
woensdag 27 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
Thomas Acda - Motel
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Sounds Niets te verliezen
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patrick Laureij
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nathalie Baartman - Breek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Mart Mossel Pauwer!
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Schouwburg Odeon, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Oogst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kiki Schippers - Waar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Vlam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Javier Guzman - Guzmán
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Fresku - Voordat het te laat is
Goudse Schouwburg, Gouda
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 28 maart 2019
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Veluvine, Nunspeet
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
Thomas Acda - Motel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Schalm, Veldhoven
Stefano Keizers - Erg Heel
Posthuis Theater, Heerenveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maaspoort, Venlo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Piepschuim - Grote Woorden
Den heuvel, Alphen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Matroesjka - Brainwash
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Stroud, Putten
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Harmonie, Leeuwarden