Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Spant!
Bussum
00:00
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Muze
Noordwijk
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
14:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Mezz
Breda
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Flint
Amersfoort
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Dok6
Panningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Chassé Theater
Breda
zaterdag 11 januari 2020
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Sneek, Sneek
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Hof 88, Almelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Gewoon Aans - #Kiekoet
Theater Berkelland, Eibergen
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater 't Pand, Gorinchem
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
00:00
René van Meurs - Hunkert
Spant!, Bussum
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Kees van Amstel - Een Bang Jongetje Dat Hele Enge Dingen Doet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Mylou Frencken & Dorine Wiersma - Waagstukken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Hoftheater, Raalte
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Het Veur Theater, Leidschendam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Muze, Noordwijk
00:00
Yora Rienstra - UP
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Nabil Aoulad Ayad
De Maaspoort, Venlo
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De hoogte, Winsum
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es, Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Agora Theater Druten, Druten
Lebbis - De Ervaring
Agnietenhof, Tiel
zondag 12 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
17:00
Alex Vizorek
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Leids cabaret festival 2020
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 januari 2020
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
14:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Nina De La Parra
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Munttheater, Weert
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
30CC/Schouwburg, Leuven
woensdag 15 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
20:00
The Silent Comedy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daan Boom - De Eerste
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Het Parochiehuis, Delden
20:15
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Flint, Amersfoort
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Chassé Theater, Breda