Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Mimik
Deventer
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:15
Agnietenhof
Tiel
19:15
Agnietenhof
Tiel
BREStheater
Brielle
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Capitole
Gent
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:15
Agnietenhof
Tiel
19:15
Agnietenhof
Tiel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De hoogte
Winsum
20:00
De Klif
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Poorterij
Zaltbommel
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
G.C. Tentakel
Zonhoven
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
MECC
Maastricht
Meervaart
Amsterdam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Singer Theater
Laren
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
woensdag 09 februari 2022
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
De Maaspoort, Venlo
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Muze, Noordwijk
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
De Weijer, Boxmeer
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Lebbis - De Ziel
Diligentia, Den Haag
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
René van Meurs - 2636
Mimik, Deventer
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Hoe dan?!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Uit het niets
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Sneek, Sneek
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Theater Zuidplein, Rotterdam
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 10 februari 2022
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Agnietenhof, Tiel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
BREStheater, Brielle
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Capitole, Gent
20:15
Lebbis - De Ziel
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
De Maaspoort, Venlo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
De Molenberg, Delfzijl
19:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Arie Koomen - BOE!
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
René van Meurs - 2636
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Junushoff Theater, Wageningen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jandino - Opgefokt
Martiniplaza, Groningen
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool Enschede, Enschede
20:00
André Manuel - Sneu
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Parktheater, Eindhoven
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Christel de Laat - Hoe dan?!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Hof 88, Almelo
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 februari 2022
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Agnietenhof, Tiel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Agnietenhof, Tiel
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Anuar - Eerlijk
Cultura, Ede
20:00
Rayen Panday - Focus
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De hoogte, Winsum
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Klif, Nijmegen
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
De Maaspoort, Venlo
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
De Meerpaal, Dronten
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Poorterij, Zaltbommel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Fransche School Culemborg, Culemborg
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
G.C. Tentakel, Zonhoven
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Lebbis - De Ziel
Koningshof, Maassluis
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Crins - Mesthoop
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
MECC, Maastricht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Meervaart, Amsterdam
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Lisa Loeb - Extase
Posttheater, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Spant!, Bussum
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer