Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Posttheater
Arnhem
Theater de Bussel
Oosterhout
Orpheus
Apeldoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kulturhus Irene
Notter
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
00:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
C.C. De Klameare
Workum
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Wiese
Schalkwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
De Weijer
Boxmeer
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater Koningsduin
Castricum
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Ons Tejater
Lieshout
Theater Houten Kaap
Ouddorp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Jan van Besouw
Goirle
14:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
14:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
vrijdag 22 november 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Odeon, Zwolle
Lebbis - De Ervaring
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Soundos - Niets te verliezen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Chassé Theater, Breda
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Verte
Theater de Koornbeurs, Franeker
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Ruchte, Someren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus Irene, Notter
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Laura Laune
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Dok6, Panningen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Flint, Amersfoort
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Idea, Soest
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum
Cultura, Ede
20:15
Hehobros
De Maaspoort, Venlo
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
BREStheater, Brielle
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
20:30
Anuar - EERLIJK
Rietveld Theater, Delft
zaterdag 23 november 2019
00:00
Yora Rienstra - UP
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Ervaring
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Klameare, Workum
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Harmonie, Leeuwarden
De Patrizanen - Het leven an sich
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Piepschuim - Grote Woorden
De Wiese, Schalkwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Ogterop, Meppel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Koningsduin, Castricum
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Klooster, Woerden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Tejater, Lieshout
Max van den Burg - Paasbest
Theater Houten Kaap, Ouddorp
Sara Kroos - Verte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater de Mythe, Goes
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meerpaal, Dronten
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Skâns, Gorredijk
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Dion Owen
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Posttheater, Arnhem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Een halfje Purper
De Groene Zwaan, De Rijp
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 24 november 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Jan van Besouw, Goirle
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden