Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Meerpaal
Dronten
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. De Pas
Heesch
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Spil
Roeselare
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Capitole
Gent
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
donderdag 05 maart 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Hoftheater, Raalte
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Poorterij, Zaltbommel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Cabarestafette
De Meerpaal, Dronten
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Let's make comedy
Cultura, Ede
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Cpunt Theater, Hoofddorp
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Tony Woods
Comedy Club Haug, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 06 maart 2020
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
20:00
Norman - Le spectacle de la maturité
Vorst Nationaal, Brussel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Ludens, Voorburg
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kommil Foo - Oogst
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kasper van der Laan - 1 Kilo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Spant!, Bussum
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Rietveld Theater, Delft
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lebbis - De Ervaring
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Anuar - EERLIJK
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Toegift, Den Hoorn
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
De Spil, Roeselare
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Daniëlle Schel
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Dialoog, Ermelo
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Cammeleur, Dongen
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cultura, Ede
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cpunt Theater, Hoofddorp
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Capitole, Gent
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Claudia de Breij - NU
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 07 maart 2020
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Willem, Papendrecht
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kommil Foo - Oogst
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Carrousel, Ommen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Scheldetheater, Terneuzen