Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Ludens
Voorburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Het Klooster
Woerden
21:00
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Anna theater
Helmond
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Posttheater
Arnhem
19:00
Koningshof
Maassluis
21:00
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Arto Theater
Schoonhoven
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
19:30
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Diligentia
Den Haag
19:30
Scala Theater
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Meervaart
Amsterdam
Beauforthuis
Austerlitz
DeLaMar
Amsterdam
Maaspodium
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
AFAS Live
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
DeLaMar
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Perron-3
Rosmalen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Markant Uden
Uden
19:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Theater PePijn
Den Haag
't Getouw
Mol
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Biekorf
Lebbeke
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Wilminktheater
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Mimik
Deventer
21:00
Mimik
Deventer
Den heuvel
Alphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
zaterdag 21 november 2020
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Ludens, Voorburg
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Het Klooster, Woerden
21:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
Riza Tisserand
Anna theater, Helmond
Sanne Wallis de Vries
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Posttheater, Arnhem
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theaterhotel Almelo, Almelo
Vlamousse - Saampies
Arto Theater, Schoonhoven
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
zondag 22 november 2020
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
20:00
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
Man, man, man, de Podcast
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Beauforthuis, Austerlitz
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
maandag 23 november 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 24 november 2020
20:30
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 25 november 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
André Manuel - Sneu
Markant Uden, Uden
19:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
21:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
Bert Gabriels - #Eindejaars2
't Getouw, Mol
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Grof geschud - lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
De Muze, Noordwijk
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Verelst - Amai
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 26 november 2020
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
21:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Felix Heezemans / Jurg van Ginkel / Kristel Zweers / Silvester Zwaneve
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Boxtel, Boxtel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Wilminktheater, Enschede
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
Mimik, Deventer
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Mimik, Deventer
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Den heuvel, Alphen
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen